zdrowy kształt życia start
zdrowy kształt życia start
home-top
Bobrowniki 63

To miejsce urocze, tworzone z pasją dla ludzi szukających wytchnienia i odpoczynku.

home-top
Bobrowniki 63

To miejsce urocze, tworzone z pasją dla ludzi szukających wytchnienia i odpoczynku.

previous arrow
next arrow

Bobrowniki 63

To takie miejsce na mapie, gdzie wiejski krajobraz i cisza, grają melodię spokoju. Gdzie największy w okolicy orzech bajkowo oświetla ogród, gdzie boso można doświadczać dotyku natury. Gdzie są łąki i lasy. Jest też piękny Park Romantyczny w Arkadii i wart odwiedzenia Pałac Radziwiłłów w Nieborowie. To wszystko dosłownie za rogiem wiekowego ogrodzenia. (wyjustować)

Zdrowy kształt
Zdrowy kształt

To miejsce urocze, autentyczne, tworzone z pasją dla ludzi szukających wytchnienia i odpoczynku. Dla tych, którzy na chwilę chcą zatrzymać się w pędzie życia, ciekawych spotkania i rozmowy na pogłębionym poziomie. Dla tych, co tęsknią za wewnętrznym spokojem i harmonią, poszukujących autentyczności i człowieka w drugim człowieku. Tutaj, w naszej wiejskiej chacie, czeka domowe ciasto, pyszna kawa, ale tez zdrowe i proste jedzenie. Są borówki, wiśnie, maliny. I ryby też mamy. I domowy klimat, swojski, nieskażony rytmem wielkiego miasta. Tu jesteśmy my!

Dlaczego warto?

To wyjątkowe miejsce, wolne od pośpiechu, zmartwień i trosk, z nutą klimatu minionej epoki. Tutaj zapraszamy Was na odpoczynek i beztroski czas, na relaks w hamaku i na spacer wiejskimi, polnymi drogami. Zapraszamy Was na regenerację, na detoks i na relaksację. Tutaj możecie kąpać się w trawie mokrej od rosy, oddychać dobrym powietrzem, doświadczać życia w rytmie SLOW. Tutaj pchnie krówką! A my chętnie nauczymy Was autohipnozy i zaprosimy do rozmów na polanie za starą, drewnianą stodołą. Jedyną taką w okolicy!

Nasze dwuosobowe pokoje to przytulne miejsca noclegowe, minimalistyczne, łączące wygodę i funkcjonalność. Są tutaj stare fotele w nowym wydaniu, wiekowy stół i krzesła, stoliki z giełdy staroci i szafa z nutą eklektyzmu. To przestrzenie stworzone z dbałością o szczegóły, estetyczne, idealne na dobry i spokojny sen, w blasku gwieździstego nieba. Nasza kuchnia zaprasza do wspólnego gotowania, do wspólnego sosnowego stołu. Tutaj unosi się zapach świeżo pieczonego przez nas chleba i drożdżowego ciasta, są produkty od lokalnych rolników, jajka z kurnika i ciepłe mleko od krowy. Nasz babciny kredens skrywa nasze przetwory, jabłka w dwunastu odsłonach, porzeczkowe dżemy, powidła i kompoty. Jest też stary, żeliwny piec, który ogrzeje Was w długie jesienne i zimowe wieczory.

W naszych Bobrownikach jest miejsce na ognisko i ukwiecona kolorami wiosny i lata altana, z biesiadnym stołem i nastrojowym oświetleniem. Jest grill, są rowery i hulajnogi. Są huśtawki zawieszone na leciwej jabłoni i hamaki w sosnowym lasku. Jest piękny owocowy sad, krzewy agrestu i porzeczek. Są winogrona, pomidory i zioła w przydomowej beczce. I orzech, największy w okolicy. Jest też staw wypełniony rybami i wiewiórki. Jest i nasz kot, Janusz. Szarobury instrumentalista, grający wieczorami mruczącą, kocią melodię. Marzy nam się ruska bania w ogrodzie, to już niedługo! Ugościmy Was serdecznością, zarazimy optymizmem i dobrą energią. Przyjedźcie i przekonajcie się sami. Będziecie chcieli tu wrócić.

A co w okolicy?

Lasy i ich dobrodziejstwa, jagody i grzyby. Spacery i świeże powietrze. Śpiew ptaków, pajęczyny i zapach. To miasto Łowicz, wyjątkowe, niepowtarzalne, z wielowiekową historią i tradycjami. I z rynkiem, takim gdzie lokalni rolnicy sprzedają świeże warzywa i owoce, kozie sery, mleko i jajka. I kurę na domowy rosół! W Maurzycach możecie zwiedzieć Skansen Wsi Łowickiej. W Arkadii jest przepiękny Park Romantyczny, wypełniony historią i zabytkami, urokliwymi ścieżkami i przyrodą. W Nieborowie zapraszamy Was do Pałacu Radziwiłłów i do Muzeum Motoryzacji. Polecamy Waszej uwadze Warsztat Garncarski Rodziny Konopczyńskich w Bolimowie i Stadninę Koni w Walewicach. Bolimowski Park Krajobrazowy to liczne trasy dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać czas na rowerze lub na rolkach. To ścieżki edukacyjne i szlaki turystyczne, pomniki i rezerwaty przyrody.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami

Cenimy sobie dobre relacje oparte na zaufaniu i szczerości. Dzięki temu jesteśmy w stanie dowiedzieć się o sobie więcej i udzielić profesjonalnego wsparcia w leczeniu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszego formularza.

Magda Kotowicz-Kilian

+48 601 894 975

Ewelina Mazurkiewicz

+48 608 565 065
Formularz kontaktowy