Magdalena Kotowicz-Kilian

Jestem psychoterapeutką i lekarką medycyny posiadającą certyfikat do leczenia nadwagi i otyłości. Pracuję w nurcie TBC z wykorzystaniem hipnozy klinicznej. Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń odżywiania oraz zaburzeń depresyjnych, lękowych i nerwicach. Od lat zajmuję się psychosomatyką czyli chorobami związanymi bezpośrednio ze stresem. Posiadam wieloletnie doświadczenie w leczeniu uzależnień. Pomagam w radzeniu sobie ze stresem i uczę uważności na siebie i swoje emocje. Wyznaję zasadę: to nie problem jest problemem, ale jego rozwiązanie!

+48 601 894 975

Ewelina Mazurkiewicz

Jestem psychodietetyczką, menadżerką i autorką projektów edukacyjnych z zakresu edukacji do zdrowia, promocji aktywnego i uważnego trybu życia. Pozytywne rezultaty pracy z drugim człowiekiem są dla mnie największą satysfakcją, dającą dużo radości i poczucie zadowolenia. Zawsze jestem w pełni zaangażowana, oddana danej aktywności, skoncentrowana i wrażliwa na drugą osobę i jej problemy. Dziś mogę powiedzieć, że jestem na swojej wymarzonej drodze. Zdrowy styl życia połączony ze zdrowym odżywianiem jest mi bliski. Moim celem osobistym i zawodowym jest chęć dzielenia się z innymi moją wiedzą i umiejętnościami praktycznymi, jak nieskomplikowanie i szybko przygotować smaczne i zdrowe posiłki.

+48 608 565 065

Propagujemy medycynę stylu życia. To wiedza i przekonania, którymi kierujemy się na co dzień. Z nami nabędziesz umiejętności dzięki którym możesz zapobiegać, ale też przywrócić zdrowie w chorobach zależnych od stylu życia.

Stara prawda – Twoje zdrowie w Twoich rękach!

Nasze Spotkanie

To nie było przypadkowe spotkanie. Bo nic nie dzieje się przypadkiem. Wszystko ma swój sens, tylko czas kiedy się o tym przekonujemy pozostaje nieznany. Czasem spotkanie z drugim człowiekiem jest tylko nieistotnym epizodem życia. Czasem początkiem wyjątkowej drogi.

Spotkałyśmy się pewnego smutnego, październikowego dnia. Zdesperowana i przerażona tym co się dzieje matka dziecka chorego na anoreksję i lekarka, psychoterapeutka. To było ważne spotkanie, bo właśnie w takich okolicznościach najbardziej widzimy otwartość serca i doceniamy umiejętności w pomaganiu drugiemu człowiekowi. To, jak zaopiekować najtrudniejsze emocje i frustracje. Ten trudny czas był najlepszym sprawdzianem naszej znajomości.

Długie, głębokie i szczere rozmowy zbliżają ludzi. Potwierdzają, ile ich łączy, jaki mają system wartości którym kierują się w życiu. I tak, od pierwszego spotkania, codziennie dbamy o naszą przyjaźń. Wyjątkową, niecodzienną i autentyczną. Z szacunkiem i zrozumieniem wobec siebie. Przyjaźń wypełnioną gotowością do działania, gotowością do tworzenia niezwykłego miejsca na ziemi, gdzie najważniejsze jest zaopiekowanie drugiej osoby. To przyjaźń uważna na siebie nawzajem, dająca codzienną radość. To relacja, która pogłębia świadomość i pozwala odkryć w sobie własne możliwości i nie bać się ich realizować.

O nas

Co odkrywamy każdego dnia? To, że nasze myśli, marzenia plany na rozwój osobisty i plany zawodowe mają ten sam kierunek. Przede wszystkim z ludźmi i blisko ludzi, na pogłębionym poziomie kontaktów międzyludzkich. Dobrze jest czuć przyjemność ze wspólnej pracy i wspierać się wzajemnie, inspirować. Mieć podobne cele i marzenia.

Ważnych rzeczy nie robi się w pojedynkę. Wiemy, że suma naszych działań jest większa niż jeden plus jeden, a kreatywność wspierana inną kreatywnością daje piękne rezultaty. Naszą inicjatywą, ale tez postawą wobec siebie, tworzymy świat do którego zapraszamy innych, chcących rozwijać świadome, szczere i uczciwe wobec siebie i innych życie w zgodzie z własną mądrością.

Podążajmy własną niepowtarzalna drogą. Bądźmy ciekawi siebie, innych ludzi i wszystkiego co nas otacza. To piękna i szczęśliwa droga dla nas i naszych bliskich.

Zrób to dla siebie. Zatrzymaj się w pędzie życia.

Los nie działa przypadkowo, wszystko czego doświadczamy jest lekcją i refleksją. To nauka uważności i wrażliwości na siebie, na drugiego człowieka i otaczający świat. Każda doświadczana emocja ma swój sens i cel. To nasze przekonanie!

Jesteśmy zespołem z holistycznym podejściem do każdego człowieka. Żyjemy świadomie w zgodzie z własnymi wartościami. Z nami zatrzymasz się w pędzie życia. To, co robimy, robimy z pasją, pełnym zaangażowaniem i uważnością na drugiego człowieka, który jest dla nas najważniejszy.

Żyj w zgodzie ze sobą. Żyj zdrowo. Żyj świadomie. Żyj w pełni.

Skontaktuj się z nami

Cenimy sobie dobre relacje oparte na zaufaniu i szczerości. Dzięki temu jesteśmy w stanie dowiedzieć się o sobie więcej i udzielić profesjonalnego wsparcia w leczeniu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszego formularza.

Magda Kotowicz-Kilian

+48 601 894 975

Ewelina Mazurkiewicz

+48 608 565 065
Formularz kontaktowy