Zarezerwuj pobyt w niezwykłym miejscu

Bobrowniki 63. To miejsce urocze, tworzone z pasją dla ludzi szukających wytchnienia i odpoczynku. Dla tych, którzy na chwilę chcą zatrzymać się w pędzie życia, ciekawych spotkania i rozmowy na pogłębionym poziomie. Dla tych, co tęsknią za wewnętrznym spokojem i harmonią, poszukujących autentyczności i człowieka w drugim człowieku.
Zdrowy kształt

SYPIALNIA STANDARD

Zapytaj o dostępność
Zdrowy kształt

SYPIALNIA STANDARD

Zapytaj o dostępność
Zdrowy kształt

SYPIALNIA STANDARD

Zapytaj o dostępność
Nasze sypialnie to miejsca przytulne, funkcjonalne i minimalistyczne. Prosta to nasz znak szczególny. U nas nowoczesność spotyka się z minioną epoką. Są wygodne łóżka, stare komody i szafa z odzysku. Stoliki z giełdy staroci, odnowione krzesła i wszechobecne fotele z PRL-u, którym lokalny tapicer dał drugie życie w jaskrawych barwach aksamitu. Są książki i nastrojowe oświetlenie, za oknami gwieździste niebo. I zapach wsi unosi się w powietrzu.

Skontaktuj się z nami

Cenimy sobie dobre relacje oparte na zaufaniu i szczerości. Dzięki temu jesteśmy w stanie dowiedzieć się o sobie więcej i udzielić profesjonalnego wsparcia w leczeniu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pomocą naszego formularza.

Magda Kotowicz-Kilian

+48 601 894 975

Ewelina Mazurkiewicz

+48 608 565 065
Formularz kontaktowy